kumpi on parempi karil full vai saradomin range set ja rune c bow?

||
6430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Saradomin range set, ja Rune c'bow.

Äänestä

Eli.

Saradomin blessed dhide (eli "saradomin range set"?) on parempi kuin karils range bonuksessa, mutta karils antaa paremman mage defencen.

Aseesta sen verran, että rune cbow on parempi riippuen bolteista. Esim diamond bolts (e) vois olla tehokasta PK mutta treenatessa mielummin esim. mithril boltteja.

Äänestä
  • Nyt puhuttiin sara range setist rune c'bowilla ja karils setistä.

    Äänestä

paskoja!! maksaa vitusti eikä vitunkaa virkaa, käytä black d hide, ranger boots ja robin hat.

Äänestä
  • Ja ranger bootsit/robin hat ovat muka halpoja?

    Äänestä

  • Urpo!!! Jos ostaa molemmat setit niin nekin ovat halvemmat kun tuo sinun vaihtoehto mieti ensin ennen kuin tulet sönköttämään jotain omaa esim karils set noin 1m keskihinta ja blue d hide blessed eli sara hidet maksaa keskimäärin noin 1.2m ja robin hood hat 2.3-2.5m eli kumpihan maksaakin niin "vitusti"?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ilmuska kirjoitti:

||

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu