Ladan kanttimalli ja Niva ovat jo kulttiautoja. Jomman kumman hommaan harrasteautoksi.
Toyotaa en sen sijaan ottaisi mihinkään käyttöön. Ajo-ominaisuudet eivät ole kummempia kuin Ladassa ja merkki on mitä tuulipukumaisin.
Toyotaa en sen sijaan ottaisi mihinkään käyttöön. Ajo-ominaisuudet eivät ole kummempia kuin Ladassa ja merkki on mitä tuulipukumaisin.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kannata autoihin hurahtaakkaan. Lierihattu vaan päähän ja harazoo.
sehän on lifestylesta kiinni. jos edustaa klassista itäistä tyyliä ja panostaa toppatakkiin, huopatossuihin ja kaalisoppaan niin ilman muuta tojo pitää tyylirikkona jättää ostamatta, laada on silloin passeli valinta.
Ladalla ajettaessa. Tuulipuku, tarralenkkarit ja lippis Tojolla ajettaessa. Merkkifarkut ja kauluspaita länsiautolla ajettaessa. Vaatteet auton mukaan tai auto vaatteiden.
noinko se menee?
ei edes valmistusmaa.
SELLAINEN 1300S 21011
1300 2103 VOISIVAT OLLA AIKA KLASSIKKOJA HARRASTEAUTOINA..ENTÄS 2107 SIITÄ VARMAAN TULEE 2019 MUSEOAUTO...ITTE OTTAISIN JOSKUS KORTIN KERA HARRASTEPELIKSI 1300 21011 JA 1300 2103 JA SITTEN VAZ TEHTAAN VALMISTAMAN VAZ 21011 1300 MALLI JA 1500 ÄSSÄN 2103