Tony Halme oli oikeassa.

Plasmalaajentajilla peiteltiin sittenkin EPOa. Halme sanoi tämän jo Lahden aikoihin, kyllä hän vanhana doupparina tiesi mistä ouhui.
6560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Halmella on sentään munaa sanoo, et on joskus jauhoja ja muuta vedellyt. Kun itte tietää mitä kamat tekee tietää myös ketkä niitä VETÄÄ.

    Nyt piäs siivoo koko urheilun kenttä saastasta ja tehä soppari, missä KILPAILIA menettää heti kaiken, jos jää kiinni tai ei pysty selittää miksi on vetännyt ainetta. Vika tosin on JOHDOSSA, niillä fättis kavereilla, jotka ei itte jaksa ees kävellä rappuja, mutta jakaa rahat mulle, mulle ja sille. Hirteen joutas monta kravaatti pellee!

    Äänestä

Miksi muut hiihtomaat eivät käyttäneet epoa? Eikö edes Norjassa tiedetty kyseisestä ainesta?

Äänestä
  • Niin.

    Turha tässä on Norjaa syyttää siitä että suomalaiset jäi kiinni systemaattisesta douppaamisesta, missä koko hiihtolitto oli mukana ja sitten valehdeltiin medialle että kukaan ei tiedä mistään mitään.

    Kato suomalaiset ei pärjää muuten, marjo matikainen voisi miettiä onko jäävi jatkamaan kansanedustajana, senkin muijan jauhot voisi tutkia.

    Äänestä

  • aivan kaikki, ihan varmasti, vaan suomalaiset on niin tyhmii et jää kiinni.

    Äänestä

  • nuppu-85 kirjoitti:

    aivan kaikki, ihan varmasti, vaan suomalaiset on niin tyhmii et jää kiinni.

    Vain suomen hiihtoliitto douppaa urheilijoita tai siis douppasi, muut ei ole jääneet kiinni, niin ei ole todisteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.,.,... kirjoitti:

Plasmalaajentajilla peiteltiin sittenkin EPOa. Halme sanoi tämän jo Lahden aikoihin, kyllä hän vanhana doupparina tiesi mistä ouhui.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu