Lollo-Pelle ulos

Tehkää hyvät modet jotain että saadaan tuo mieleltään häiriintynyt Lollo-Pelle ulos täältä häiriköimästä Kirkan sivuja.
2929
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis mitä sää niinku horiset???

Ei tääl ketään Lollo-pelleä ole.

taidat nähdä omiasi.


Hei, eikös niin, että eikö olekin ihme tyyppi tuo kun puhuu lööperiä jostakin Lollo-pellestä?


sama jos minä sanoisin täällä tuosta vaan että Leijonakuningas on täällä palstalla ja leijonakuningas pitäs saada pois häiriköimästä Kirkan sivuja.



Missäs oot jonkun Lollo-pellen nähnyt? en minä ole nähnyt mitään Lollo-pellejä täällä.


Kas kun et nähnyt Aku Ankkaa!

Äänestä

"Palturii mä puhun vaan taas uudelleen!"

Tuo sopis ketjun aloittajan tunnuslauseeksi hyvin.


Vai Lollo-pelle?


HAH HAHA HAHA HAA!!!


missäs semmosen näit?


Pelottiko yöllä että mörkö tulee?


Jos pelottaa nii muuta takas äitis luokse ja nuku äitis vieressä yöt niin ei mörkö tule syömään pientä lasta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vankila kirjoitti:

Tehkää hyvät modet jotain että saadaan tuo mieleltään häiriintynyt Lollo-Pelle ulos täältä häiriköimästä Kirkan sivuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu