KIITOS VIHJAAJALLE NOLLASTA

VIHJEPUHELIMELLA PELAAJA

Paljon kiitoksia sen vihjepuhelimen pitäjälle eli tälle vihjaajalle joka kehoitti minua pelaamaan viikko sitten RoPS - Warkaus JK:n välistä peliä Rovaniemen pallolle. Laitoin siihen yli 470 euroa panoksia peliin ja kaikki meni päin v*ttua. Kiitoksia vihjepuhelimen pitäjille tuosta pelivihjeestä.

Herra peluri x ja Warkauden joukkueen hallitus sen sijaan pelasi Warkauden pitkäveto 12,5 kertoimella huru mycket ja tietysti maksimipanoksilla ja nappasi useiden tuhansien eurojen voitot.

2

513

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hvunny

      ..kiteytyy sanonta:"rahat pois tyhmiltä"

    • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

      tuo ei voi olla kuin jorma tai `täysosuma` ...molemmille suosittelen viking lottoa ja sitäkin siitä syystä kun speden spelit on lopetettu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      85
      1335
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      35
      1051
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      19
      855
    4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      153
      690
    5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      680
    6. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      659
    7. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      637
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      185
      621
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      33
      550
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      39
      538
    Aihe