ST1 kylmäasemat viilaa linssiin

ST1 kylmäasemat vetää sentin välistä joka tankkauksella. Bensa muutenkin jo *itun kallista. Miten ihmiset suo tällasen kun kurnutetaan jo niin *elvetisti pelkästä bensan hinnasta kysyn vain?

http://www.youtube.com/watch?v=3q_FI65L68U
5518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei tota oteta ihan niin vakavasti mutta on tietenkin hyvä, että joku on ton verran innokas.

Äänestä

ääliö!

Äänestä

Joskus Americassa joku isonfirman äijä pyöristeli hieman centtejä itselleen, joka laskusta mitä sieltä maksettiin.

Nettosi miljoonia dollareita, mutta jäi kiinni kun joku perhana vahingossa huomasi sentin puuttuvan.

Sama meno jatkuu st1 - asemilla.

Äänestä

muuta kuin housuihisi?

Äänestä

kilpailijoilta. Asiakas tankkaa kilpailijoilla vähemmän, kun St1 pistää tankkiin ylimääräistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Härskiä menoa kirjoitti:

ST1 kylmäasemat vetää sentin välistä joka tankkauksella. Bensa muutenkin jo *itun kallista. Miten ihmiset suo tällasen kun kurnutetaan jo niin *elvetisti pelkästä bensan hinnasta kysyn vain?

http://www.youtube.com/watch?v=3q_FI65L68U

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu