Bäkkärien Lontoon konsertti MSN:llä

Nick is the best

Oletteko huomanneet, että Bäkkärien Lontoon konserttia voi ihastella nyt ilmaiseksi MSN:llä? In concert -osiossa. Ihanaa palata sen myötä myös Hesan konsertin tunnelmiin! Huomasin nyt esimerkiksi, mitkä kuviot pojilla oli nyrkkeilytakkien selkäpuolella. :) Kannattaa käydä katsomassa!

7

870

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • keikalla ollut

      empä ollutkaan huomannut että sieltä löytyy keikka taltiointeja. Kiva muistella Helsingin keikkaa vaikka näin Lontoon tunnelmissa oltiin. Suomessa oli kyllä ehdottomasti parempi yleisö!

      Harmittti vaan että tässä taltioinnissa pojat eivät vetäneet soolo-biisejään..vai menikö multa ihan ohi tämä?
      AJn biisin olisin kuullut mielelläni uudestaankin.

      Pikkuisen näytti mikit tökkivän paikoitellen, heh, varsinkin Nickillä..ei oikein ääni kuulunut. heh.

      • Nick oli

        Nikchän oli kuulemma ollut kipeänä tuolloin ku tuo oli taltioitu... Kyllä kuuli äänestäkin just esim. Incompleten kohdalla. Ja joo,soolot oli jätetty pois ja muutenki osaa biiseistä lyhennetty.
        Mut kiva oli kattoa,tuli muistot mieleen Tallinan keikalta


    • makedonia

      mikä sen sivun koko osoite on? ois kiva käydä kattoon...

      • Nicky..

        www.msn.com
        Kiitos ap:lle että kerroit asiasta=)


      • makedonia
        Nicky.. kirjoitti:

        www.msn.com
        Kiitos ap:lle että kerroit asiasta=)

        ...mitään. Pojat vaan komistuu vanhetessaan, vai mitä mieltä olette?


      • Ne...
        makedonia kirjoitti:

        ...mitään. Pojat vaan komistuu vanhetessaan, vai mitä mieltä olette?

        Niinhän ne pojat tosiaan tekee. Joku joskus jossain olikin Nickistä sanonu ett hän on kuin hieno viini, mitä vanhempi sen parempi tms :DD
        Pitää kyllä niin paikkansa


      • makedonia
        Ne... kirjoitti:

        Niinhän ne pojat tosiaan tekee. Joku joskus jossain olikin Nickistä sanonu ett hän on kuin hieno viini, mitä vanhempi sen parempi tms :DD
        Pitää kyllä niin paikkansa

        ...on kyl söpö, mut niin on muutkin. Brian ei oikeestaan oo muuttunu paljoa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      135
      2017
    2. 121
      1425
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      322
      1175
    4. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1170
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      63
      1122
    6. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      0
      1112
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1089
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1079
    9. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      947
    10. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      98
      935
    Aihe