On todella hyvä, että joku vastaa täällä oikeita vastauksia. Toivoisin Pesulta muutakin kuin negatiivista tekstiä tänne vai osaatteko muuta. Esittäkää ihan oikeita tietoja Kotkan tilanteesta niin kun Jari Luumi tekee
Jari Luumin vastaukset täällä todella hyviä
Lukija.
5279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tehtävä informoida kuntalaisia ja äänestäjiä. Taitaa vain olla niin, että ei persaukisten puolueella oikein ole omasta toiminnastaan mitä edes kopioida? Totuuden hyvät kansalaiset tulette näkemään viimeistään muutaman vuoden kuluttua, kunhan suurin into laantuu, ja kovaäänisimmät agitaattorit, kuten pikkueerola, kiinnostuu jostakin muusta...?
pojan. Sinne veri vetää, kunhan nyt vähän yrittää isukilleen laittaa kampoihin...
koska perussuomalaiset kirjoittavat ihan itse omia näkemyksiään ja faktoja Kotkasta. Jättivelat, tuplaantuneet jättilaskut vellamosta, Laajakoskensairaalasta. Me ei kopioida muiden aineistoa vaan kirjoitetaan itse tänne henkilökohtaisesti.
Kerro rehellisesti, kuinka monta juttua on Kymensanomat kirjoittanut Kotkan asioista, mitkä on menny pieleen ja niitä on useita.
kopioida omia kuntapäätöksiä, kun ette sellaisia ole tehneet?
"kuntakitinää".