On se kumma. Nuori nainen, jonka ura on aluillaan ja mahdollisuudet vaikka mihin. Siksi en ymmärrä!
Koulu on se pääasia, mutta typykkä saisi ottaa enemmän riskejä ja vähentäisi noita tyhjänpäiväisiä haastatteluja.
Milloin viimeksi esimerkiksi tällä palstalla on keskusteltu hänen musiikista, muutenkin hänen artistin puolesta?
Anna ei todellakaan tulee elättämään musiikilla, vaan näiden turhien haastattelujen ansiosta!
Annan työ on musiikki.
7
384
Vastaukset
- Katkeruuden lisäksi
Mainitsepa joku muu artisti ja kerro minkälaista keskustelua hänen musiikistaan käydään vuosi sen jälkeen kun edellinen ja ainoa levy on ilmestynyt.
Mistä asioista tarkkaan ottaen haluaisit keskustella?
Mutta sinähän oletkin se surullinen tapaus, joka on katkera Annalle siitä, kun kaikki lehdet ovat kiinnostuneita Annan sanomisista siinä missä surullisen tapauksen höpinöistä ei kukaan ole kiinnostunut :)- nyt hieman
Annan äiti. Mainitsepa,todistapa ja lässynlässyn. Olisi sinunkin pitänyt jättää se Portugalin piikomisreissu väliin niin ei tarvitsisi nyt olla noin huolissaan.
- :.Anna-fani.:
No juuri näin!! Katkerat ihmiset ne täällä valittaa vaan, aina vaan, uudestaan. Minusta on hienoa, että saamme tietää Annan kuulumisista. Puheenaiheet loppuisivat, jos aina jauhaisimme levyn biiseistä.
Ja sitä paitsi, kun asenteesi haastatteluihin on tuo, niin enpä usko sinua Annan musiikinkaan kiinnostavan tuon enempää!
- rakentavasta
kritiikistä. Sitä ei tällä palstalla tunnu liiemmälti olevan:) Pissikset kirkuu täällä kun Anna-kääpiö selittää lehdessä milloin mitäkin.
Anna saisi ottaa enemmän riskejä, mutta harmi ettei hänellä riitä lahjakkuutta siihen. Ei laulajana, lauluntekijänä tai live-esiintyjänä. Joten.. - luuletko
tosiaan että Anna Abreu yrittää olla oikea artisti? Hih! En usko ennen kuin nään!
- ArvoSurvo
Että Annan musiikissa ei ole mitään keskusteltavaa. Sen verran mitäänsanomatonta tuubaa hänelle valmiina esitettäväksi tuotetaan.
- Levy ilmestynyt vuosi sitten
Pelkän suunsoiton sijaan voisit mainita nimeltä jonkin muun suomalaisen artistin ja kerroa minkälaista keskustelua hänen musiikistaan käydään vuosi sen jälkeen kun hänen edellinen ja ainoa levynsä on ilmestynyt.
Mistä asioista tarkkaan ottaen haluaisit keskustella?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 553228
- 623045
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa512909SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p512440- 632191
- 562081
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411035Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit116982Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.124964Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit38944