mistä saisisin Scary movie 5:seen tekstityksen
SCARY MOVIE 5:seen tekstitys
20
6764
Vastaukset
- moido en vaan jaksanu kirja...
nuo on Subtitles Download scary movie 3 fin eli tekstitys sm 3:seen
- kannattas
odottaa että leffa tulee ekana ulos..
- ezratinki
eli varmaan jo tiiät mistä tekstejä löytyy, mut jos ei löydy scary movie 5 nimellä, niin kokeile boy eats girl nimellä,koska sen niminen se oikeasti on. en tiedä miksi suomessa julkaistu eri nimellä. siis jos vaan tarkotat sitä teini zombie pätkää.
- joku
kaikella kunnioituksella mutta "boy eats girl" on
ilmestynyt vuonna 2005, Ja scary movie 4 taas vuonna
2006. eli boy eats girl ei ole mikään scary movie 5 :D:D:D:D:D:D - ezratinki
joku kirjoitti:
kaikella kunnioituksella mutta "boy eats girl" on
ilmestynyt vuonna 2005, Ja scary movie 4 taas vuonna
2006. eli boy eats girl ei ole mikään scary movie 5 :D:D:D:D:D:Dse boy eats girl löytyykin vuokraamoista scary video 5 nimellä. onko muka scary movie 5 tehty??? kamalaa kuraa joka tapauksessa.
- joku
ezratinki kirjoitti:
se boy eats girl löytyykin vuokraamoista scary video 5 nimellä. onko muka scary movie 5 tehty??? kamalaa kuraa joka tapauksessa.
ei ole scary movie 5 vielä ilmestynyt. sen pitäis ilmestyä tänä vuonna
- se sm5
joku kirjoitti:
ei ole scary movie 5 vielä ilmestynyt. sen pitäis ilmestyä tänä vuonna
vaan on ilmestynyt jo aikoja sitten! Tosin suomeen se ei vielä kai ole tullut.
- JoQ Random
se sm5 kirjoitti:
vaan on ilmestynyt jo aikoja sitten! Tosin suomeen se ei vielä kai ole tullut.
Tuskimpa on elokuvaa vielä tullut, vai meinaatko että tekevät sen elokuvan kolmella näyttelijällä.. Tuskin tulee elokuva vielä tänä vuonna. Ja tuo Boys eat girls tai mikä nyt lie, löytyy ainakin IMDB:n sivuilta ihan samalla nimellä, eli ei voi olla kyseessä mikään Scary Movie 5.. Ovat tainneet vuokraamossa hiukan pelleillä sinun kustannuksellasi..
- _idiot__
JoQ Random kirjoitti:
Tuskimpa on elokuvaa vielä tullut, vai meinaatko että tekevät sen elokuvan kolmella näyttelijällä.. Tuskin tulee elokuva vielä tänä vuonna. Ja tuo Boys eat girls tai mikä nyt lie, löytyy ainakin IMDB:n sivuilta ihan samalla nimellä, eli ei voi olla kyseessä mikään Scary Movie 5.. Ovat tainneet vuokraamossa hiukan pelleillä sinun kustannuksellasi..
mä en iha tajuu... =S wikipedissa lukeee että sen ''piti ilmestyä vuonna 2008. IMDB listaa kuitenkin elokuvan vuodelle 2011.'' =S eli ööö... ?
- i don't know
oonks se jo ilmestyny? mistä sen löytää?
- 12
sitä ei ole julkaistu missään maassa joten turpa kiinni ne jotka väittää
- mul45
ei oo vittu tullu mitään scary movie 5 missään maassa vielä!!!
- onhan se
kyllä se on julkaistu jossain muissa maissa kun suomessa!
- scarymovie5
Scary Movie 5 ei ole vielä ilmestynyt. Englanninkielisen wikipedian mukaan se ilestyy vuonna kesällä 2012
http://en.wikipedia.org/wiki/Scary_Movie_(film_series)#Scary_Movie_5
"Scary Movie 5 was officially confirmed by the Weinstein Company in 2009.[7][8] David Zucker is expected to be returning as director while Anna Faris, Anthony Anderson and Regina Hall have all expressed interest in returning for the sequel.[9][10] In June 2011, a release date was announced for April 20, 2012.[11][12] Zucker expressed interest in spoofing the Final Destination film series, as well as Paranormal Activity and the Child's Play film series.[13] " - homot
nii just vitun urpot se tulee täänä vuonna huhtikuun 20 päivä!
ei oo julkastu amerikaskaa- trtrtrtrrtt
Ja opettele sinä homo kirjoittamaan suomea.
- mistä sen voi kattoo
Sen pystyy kattomaan (ainakin mulla) putlockerista. (painakaa continue as free user) kun ootte kirjottanu tään: Scary movie 5 putlocker.
- Tietäjä :D
Amerikassa olin viikko sitten ja siellä mainostettiin Scary Movie 5, Ei ole suomessa viellä julkaistu. :D
- perse8
nyt on
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1543297- 2233005
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791976Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va791618Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391447- 481158
- 991051
- 1211036
- 58978
- 12923