Mitä odotatte Tarjan uudelta albumilta? Ymmärsin että hän alkaa hiljalleen kokoamaan sitä. Mitä luulette tai toivotte, minkä tien hän nyt valitsee? Tai jos tulee covereita niin mitä haluaisitte kuulla? Itse toivoisin jotain Adaggio-kappaleen (meniköhän nimi oikein) tyylistä. Tarja voisi olla sellainen viileä Pohjolan Neito vähän Sarah Brightmanin tyyliin, vaikka en kyllä pidä Brightmanin äänestä, jotenkin yliarvostettu mielestäni.
Kertokaas Tarja-fanit
Yksi vain
1
579
Vastaukset
- Vähemmän hitaita!
Leikittelyä äänellä, niin kuin White night fantasy biisissä. Duetto Fabio Lionen tai jonkun muun samaa äänitasoa olevan kanssa. Mutta ei mitään duetto balladeja! Enenemmän kokonaisuutta levylle, ei tuollaista "Soundtrackiä" Turhat introjen raidotukset pois.
Hiottua Englannin ääntämistä.
Coverina joku ei niin maailmalla tunnettu biisi.
http://www.solarband.ru/mp3/heretic(rus).mp3
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751962Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361690Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81317Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241142Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561136Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151016- 59921
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57908