Nyt tuli sekin kokeiltua. Mahtuu kun on hellä. Sauvoilla eka lämmittely ja sitten aidolla poikaystävän kalulla. Pituus hänellä ei ole mikään kovin kummallinen, mutta paksuutta on ehkä liiaksikin peppuun, mutta mahtui ja osasin nauttia kuten muidenkin miesten kanssa. Tällä palstalla kun on ihmetelty, että mikä on maksimi niin tässä nyt tuli aika paksu. Ei mulla muuta.
19cm - 5,5cm
minni
45308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jep, kyllä 5.5 cm taitaa mahtua sisään kun kerran saman kokoista tavaraa mahtuu uloskin. Eiköhän se 5.5 cm ole lähellä sitä mitä kakka maksimissaan on (?). Ainakin minulla (olen mies). Tosin luin kerran että naisilla ne on joskus jopa paksumpia kuin miehillä suolen hieman erilaisesta muodosta johtuen. En tiedä onko siinä perää. Minni tai muut naiset, oletteko mitanneet? ;)
...ai pituus ei ole kovin kummallinen? 19cm....eikö sulle mikään riitä? Kyllä toi aika pölkky on!!!
niin just........herää perse!!
...mutta se paksuus ratkaisee paljonkin. Minusta kaikkein parhaimmalta tuntuu, kun peniksen pituutta on vain sen verran, että se juuri koskettaa suolen puolelta kohdunsuuta, mutta paksuus saa olla venymisen äärirajoissa. Mmmmmm!