Lisääntyminen silloin tuplaantuisi - 1 pariskunta
voisi saada jopa 40 lasta, ja näiden lapset hankkivat 40 lasta niin jo onkin yksi kansanedudtajan paikka turvattu.
voisi saada jopa 40 lasta, ja näiden lapset hankkivat 40 lasta niin jo onkin yksi kansanedudtajan paikka turvattu.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Taidat olla vain pahainen provo. Laita edes kuva synnytyksestä nettiin!
Luulen, että synnytys tulee videona nettiin myöhemmin.
Thomas tosiaan synnytti tällä viikolla terveen tyttövauvan.
Tässä kuvia raskausajalta (ja mikä miesten kannalta "ärsyttävintä", niin se, että tämä Thomas on tasan just niin hyvännäköinen ja seksikäs mies, että kaikki naiset kokee siihen vetoa, oli hän raskaana tai ei):
http://www.timesonline.co.uk/multimedia/archive/00308/Preg360_308883a.jpg
http://images.mirror.co.uk/upl/m3/may2008/7/2/051547E1-9126-7BEC-345C25B2D2ABFAB6.jpg
http://www.oprah.com/tows/slide/200804/20080403/slide_20080403_350_108.jhtml
http://www.hs.fi/viihde/artikkeli/Mies synnytti lapsen Yhdysvalloissa/1135237647675
nähnyt kaiken!
Täytyy ottaa huomioon, että tämä "mies" oli kuitenkin ennen nainen. Lisäisikö se vanhoillislestadiolaisten määrää, jos naiset muuttaisivat itsensä miehiksi ennen synnyttämistä? Toki tämä voisi olla ratkaisu vanhoillislestadiolaisille vanhoille piioille, joille ei riitä miestä.
Olisihan pitänyt arvata.
Miten jos kaksi transua, toinen alunperin nainen ja toinen mies, menee naimisiin kirkossa.
Ovatko sulhasen sukulaiset vasemmalla vai oikealla puolella?
Ja toiko on sun suurin ongelmasi tällaisen asian edessä? Miten istutaan kirkossa? Tollako perustelet sen, ettei sukupuolivähemmistöillä ole asiaa kirkkoon?
Lisäksi: Transseksuaalisuus ja transsukupuolisuus ovat kaksi eri asiaa. Ota asioista selvää.
Meidän isä synnyttää...
...raavaat miehet jutteli,
kumpi on parempaa, Bona vai Tutteli.