Ladan uusin tuotanto(?)malli

6818
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö noista saataisi uusi edullinen merkkiluokka rata-autoiluun...

Äänestä
  • Aivan loistava auto jokamiesluokan kisoihin.

    Äänestä

Lada tulee olemaan Focus 110.Ja suoraan Pietarista.

Äänestä

no ei aivan uutta lada on ennemminkin väsäsännyt rata - auton näköisa autoja ym. mutta ne mitä olen aiemmin nähnyt on enemmän muistuttanut audia .ym millä ajetaan le mans:sin 24 tunnin kisaa

Äänestä
  • hihih eipä taida lada kestää 24 tuntia kasassa...ei siis ole menemistä le mansiin :)

    Äänestä

...pääsee aikaisintaan vuonna 2009 jos vanhat merkit pitävät paikkansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitä v.... kirjoitti:

http://www.autoweek.nl/newsdisp.php?cache=no&ID=1842

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu