Lastu 525 TDS:sään?

Tälläkin palstalla on kehuttu saatavan tehoa ja vääntöä lastulla. Onko joku lastuttanut E34 525 TDS:ssän? Millä kierroslukualueella vääntöä/tehoa tulee lisää? Entä sankkeneeko savu? Polttoaineen kulutus lienee lisääntyy?
Kukahan lastuja ruuhkasuomessa?
3985
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

silloin ei ainakaan kandii lastuttaa jos on
tomaattiloota.syö kuulemma lootaa aikaa myöden

Äänestä

Juotettavat lastut on yleisen näkemyksen mukaan parempia. Jyskälän alapuolelta löytyy firma. http://www.turbotec.com/
(BMW 320D 280nm -->350nm)

Äänestä

Stadissa on ainakin yksi pulju mikä myy Speed
Busteria 525 TDS:ään
heppoja lisää 28 ja vääntöä 70 Nm
tsekkaa sivut http://www.facilecar.net

Äänestä

Kommentoi aloitusta


525tds kirjoitti:

Tälläkin palstalla on kehuttu saatavan tehoa ja vääntöä lastulla. Onko joku lastuttanut E34 525 TDS:ssän? Millä kierroslukualueella vääntöä/tehoa tulee lisää? Entä sankkeneeko savu? Polttoaineen kulutus lienee lisääntyy?
Kukahan lastuja ruuhkasuomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu