"mankkalaukut"

laukkufani

Olen nähnyt semmosia laukkuja vastaantulijoilla jossa on niinku mankka siinä kyljessä. :D jos nyt saatte selvää niin mistä sellaisia saisi Oulusta tai jostain nettikaupasta? olen koittanut etsiä niitä enkä ole vieläkään löytänyt.

5

990

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • plaplapa

      backstreet.fi

    • Oon ostanut sellaisen blipposta monta vuotta sitten, ehkä niitä on vielä nettikaupassa. Ja mulletoi.comissa on ainakin jonkinlainen vastaava, tai ainakin siellä on kasettilaukku.

      Mainostanpa tässä samalla laukkuisaa blogiani: http://vishpri.vuodatus.net/

    • Muotibongari_

      www.cybershop.fi

      • no hello

        Ei kannata ostaa cybershopista, ne on siel huonoi, ja siin toimitukses kestaa n. kaksviikkoo -.-


    • cybergirl222

      joo ittekki cybershopista olen tilannut,hyvin pitkälti samoja laukkuja myydään,ja itselläni kesti kolme päivää toimituksessa.paketissa mukana myös kahet housut ja huppari.revi siitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      105
      2663
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      107
      1890
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      69
      1566
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      24
      1276
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      24
      1108
    6. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      53
      1022
    7. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      993
    8. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      95
      988
    9. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      126
      977
    10. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      343
      853
    Aihe