http://www.iltalehti.fi/viihde/200807127939271_vi.shtml
Että kylläpä nuo lääkkeet voivat lihottaa ketä tahansa.
Itse en olisi päällinpäin huomannut hänessä mitään, vaikka eihän sitä välttämättä huomaakaan.
Että kylläpä nuo lääkkeet voivat lihottaa ketä tahansa.
Itse en olisi päällinpäin huomannut hänessä mitään, vaikka eihän sitä välttämättä huomaakaan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olisihan tämä pitänyt arvata jo silloin, kun sellaisia ja sellaisia? juttuja (yksityis asioita) tilittää julkisuuteen. TEKSTARIT? onkahan edes tosia?
LISÄÄ RAHASTAMISTA, lehtien vältyksellä !?
Tätä se julkisten, jukkikseksi pyrkivien elämä on. Ettäs sais mani, mani, mani. Tili tuli tili meni?
En aliarvio masennusta missään tapauksessa,mutta tämän naisen tapauksessa pelkkä julkkis keino päästä taas lehtiin.
Ei pahempaa tai pahemman näköistä julkkista ole vuosiin suomessa nähty,tämä on minun mielipiteeni.
Tämä pimuhan valehteli jopa siitä että oli saanut ylioppilas kitjoituksista monta laudaturia,toimittaja oli tarkastanut asian ja yhtään ei löytynyt.
Meitä on moneksi,mutta tämä nainen saisi jo jäädä historiaan.
ainakin se että masennuslääkkeet lihottaa,lopetin 2 viikkoa sitten kokonaan,karmeiden vieroitusoireiden säestämänä.Nyt vasta huomaan kuinka linnut laulaa ja kukat kukkii,ja kuinka hirveän näköiseksi olen lihonut,eihän siinä lääkehuurussa mitään huomannut,lopetin ilman lääkärin lupaa ja olen ikionnellinen päätöksestäni.
Jotenkin masennuksen kerskakulutusta kertoa että vetää keikkaa kaiken muun ohella ja sitten kertoo et ....
Ei siis :D
Ei siis, olisiko tässä kysymys siitä että on vetänyt *ersiit? Kyseinen politiikko mihin tämä blondi *olitiikko änervän vei, tiesi tasan tarkkaan mitä teki?
Viimeinen juttu mistä juttua voi ikänä tienata on masennus, ahdistus ja paniikkihäiriö. Sama siskolla.
Minun kysymykseni kuuluu:
Miten ikänä nämä siskokset ovat voineet esiintyä lavalla jos heillä on ollut lääkkeisiin tarpeen vailla ollut sairaus?
ps.
kanerva palasi takasin duuniin aikoja sitten
RÖYH
Se on paha valita ollokko masentunut ahdistunut, paniikkihäiriöinen vaiko vai muuten häiriöinen, isärooli hukassa vaiko jotain muuta?
Täytyy mennä pääpunktuuriin selvittämään se. Mut se ei tietty olisi hyvää julkisuudelle, vai olisiko?
Olisiko Tapani Kansa yksi ja ainut rehellinen tässä asiassa mitä tulee varttijulkkiksiin ja mitä tulee?
Kertokaa te?
-
-
-