Satuin kolmisen vuotta sitten ajautumaan rahan puutteessa itseni myymiseen. Kyse ei siis ollut mistään narkkarin "myyn kenelle vaan"-jutuista, vaan satuin olemaan vain persaukinen opiskelija. Naisiakin on ympärilläni pyörinyt aina, joten ei ole ollut vaikeaa löytää asiakkaita. Kaikki alkoi baarissa erään n. 35-vuotiaan naisen aloitteesta, hän halusi kanssani seksiä ja kun kieltäydyin hän ehdotti rahallista palkkiota palveluistani. Nyt opinnot on päättymässä eikä ole tarvinnut tehdä töitä koko aikana. Tosin saa nähdä mistä saan koulutustani vastaavaa työtä, kun tuntuu että on tultu koluttua läpi koko Stadin keski-ikäinen/naispuolinen "kerma".
Maksullinen mies
Player
71740
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
voisit mennä vaikka vankilaan, kyllä siellä sullekin "tytölle" jotain käyttöä riittää
Vähän kokeneemmat naiset ovat kyllä mieleisempiä kuin aivan "korkkamattomat" jos vielä sait hommasta maksun,niin onnittelen.
Oletko ajatellut, että voisit kirjoittaa kokemuksistasi kirjan. Muista myös käyttää oikeita nimiä ja osoitteita ja julkaista sen siinä vaiheessa kun seksin ostaminen tulee tässä maassa laittomaksi. Uskon, että kirjasta tulee myyntimenestys ja lisäksi saavat tämän maan kaiken kieltävät kiihkoämmät maistaa myös omaa lääkettään.
Muista mainita kirjassasi Eva Bideen nimi.
näkökulmaa miesprostituutioon sekä prostituutioon yleensä.
Vai onko se palstan miehille niin TABU olla keskustelemasta asiasta vain siksi, että heistä vain harvoilla on edes kokemusta prostituoiduista. Nimettömänä ja anonyymina on kiva väittää toista.
Tulee mieleen yksi ajankohtaisohjelma telkkarissa. Ohjelman toimittaja haastatteli Hgin keskustan kadulla miehiä siitä, että kuinka moni heistä oli käyttänyt prostituoitujen palveluita. Jotkut heistä miehistä jopa sanoivat käyttäneensä. Mutta kysyttäessä, kenenkään vastaajan nimeä ei saanut mainita ja EI-YKSIKÄÄN mies uskaltanut tulla suoraan televisio-ohjelmaan sanomaan julkisesti, että oli käyttänyt prostituoitujen palveluita. MIKSI EI uskaltanut, jos kerran prostituoitujen palveluiden käyttäminen on niin OK? ;))))
Pitää koettaa, jos löytyisi sitä haastattelua vielä. Vähänkö miehet kuullosti daijuilta siinä! ;))))