ei kai

vaan

Ei kai vaan se uusi tangokuningatar ole Tampereelta.

Kun se on niin hevoskasvoinen ja keinotekohymyinen.

(tämä ei ole kunnianloukkaus, eikä solvaus, vaan rehellinen kysymys)

4

199

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hieno juttu

      On niin sexy ja hyvä-ääninen ja todella hienoa että on treelta. Hyvä me!!

    • andré

      ja ainoa mitä olis toivonu että Mia Leivo olis noussu kakkoseksi eikä se ihme blondi

      • asua treella

        taaskin kerran järjestetty voitto

        (tämä ei ole kunnianloukkaus, vaan tovion totisesti etten koskaan joudu ainakaan näkemään tuon naisen naamaa, sen verran karmaiseva kokemus se oli, hirveä tukan väritys, lattarintainen, missä ryhti jne.)

        Ihanaa kun saa purkaa tuntojaan, kun taso oli niin heikko, että tuollainen moninkertainen yrittäjä lopulta saa työvoiton.


      • oletko kateellinen?
        asua treella kirjoitti:

        taaskin kerran järjestetty voitto

        (tämä ei ole kunnianloukkaus, vaan tovion totisesti etten koskaan joudu ainakaan näkemään tuon naisen naamaa, sen verran karmaiseva kokemus se oli, hirveä tukan väritys, lattarintainen, missä ryhti jne.)

        Ihanaa kun saa purkaa tuntojaan, kun taso oli niin heikko, että tuollainen moninkertainen yrittäjä lopulta saa työvoiton.

        Makuasioista ei voi kiistellä...

        Sinun kirjoituksestasi paistaa vaan aikamoinen kateus.

        Eiköhän siellä kilpailuissa oo aika montaa uudelleen yrittäjää....eivät vain ole päässeet näin pitkälle niinä kertoinaan kun ovat yrittäneet. Jääneet tuntemattomiksi nimeltään suurelle yleisölle.

        Mielestäni on rankan työn takana, että pääseen karsintoihin ja siitä finaaliin ja vielä että voittaa..... Hatunnoston arvoinen asia.

        Sehän vain osoittaa kuinka kova halu on tehdä tuota työtä, kun sitkeästi kilpailee.

        Täytyy olla hyvä, että pääseen noin pitkälle!

        Onnea uusille kuninkaalisille!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      83
      5114
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      73
      4678
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2997
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      85
      2924
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2414
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      60
      2034
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      22
      1805
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      113
      1425
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1318
    Aihe