Matukkamiehet on viime vuosina älämölöineet tällä palstalla vertailuvoitoista enemmän kuin pikkulapsi hiekkalaatikolla jonkun vietyä tikkarin suusta.
Missäs ne nyt on?
Mites te voitte sillä enää ajella kun se on vaan surkea auton raakile joka ei pärjää missään testissä mitenkään?
Ja ruostuu kuin peijooni!
Miten te voitte sillä enää ajaa kun se on vertailailujen viimeine? Miten?
Missäs ne vertailuvoitot =)
9
963
Vastaukset
- sepe.
nimittäin jumbona, BUAHAHAHAHAAHAAAA!
- on..
ripustettu seinille! Entäs ite?
- ne minnekään
ole hävinneet. Edelleen ylivoimaisesti eniten vertailuvoittoja ja AutoBildin kolmen viime vuoden luotettavuustutkimuksen voittaja. Kiva kun otit esille, niin voidaan taas ne kerrata.
- ovat
Vertailuvoittoja kadehtineet lapset ovat tehneet tästä palstasta hiekkalaatikon lapsellisine juttuineen. Sinä olet yksi heistä. Ottaako pattiin, molopää?
- mahdollisuus.....
Alkoihan tuo jo tylsäksi käymään, kun aina sama auto oli testien ja vertailujen kärjessä. Ihan niin kuin vormuloissa, harva jaksaa seurata,jos aina sama kärjessä. Johan lehtienkin pitää levikkiänsä yllä pitääkseen välillä saada joku muu voittajaksi. Ja eipä ne entiset voitot(joku sata ja silleen) minnekkään häviä..
- Vahingo Niloinen
Ne koko sivun kokoiset joissa sanottiin että koeaja vaan Ave, koeaja Vectra. Nyt taitaa pelottaa että nimenomaan tekevät niin. Ja ostavat kans.
- sepe.
alkukierroksilla otettiin spurttia ja paukuteltiin henskeliä. sittekun viimenen kierros alko tulikin takaa vanha stara ja jätti uhoojan kuin seisomaan. jaa mikä vanha stara.....nooooh...sehän on kaikille selvää....
- ensimmäisenä
eikös pidä tulla maaliinki jos meinaa voittaa. montako niitä voittoja nyt olikaan (joku sata) että siinä kusi sinun vertaus.
- suoritus!
Onhan se upeeta kun vanha ratsa saa kurottua toisen 140- 0 johdon viime hetkillä lukemiin 140-1.
Upeata, mahtavaa, ei jäänyt sepen ratsa nollille!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874018Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242881No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452302- 341311
- 10899
- 131875
- 6844
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12811Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124746- 11740