Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Karvat kunniaan!!

En oikeen ymmärrä miksi kaikkien pitäisi olla posliineja ja ajeltuja. Itse pidän naisista joilla on karvat tallella alapäässä. Sopivan tuuhea karvoitus vain kiihottaa minua, mutta bikinirajat voi toki siistiä.
Poikkeusko???
6641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lohdullista meille naturaaleille! Onhan niillä karvoilla myös oma tarkoituksensa, eihän ne muuten sinne kasvaisi! Karvainen halaus kiitokseksi hyvästä mausta! ;)

Äänestä
  • Ole hyvä vaan. Naturaalit rulaa ja maku on hyvää...

    Äänestä

Ystävämme Freud.. Kirjoittanut: tyhmä tyttö, 20.9.2003 klo 15.49
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=119&conference=1000000000000005&posting=22000000001241911
Karvaset ihmiset trendikkäitäkö? Kirjoittanut: 17-vuotias kundi, 15.9.2003 klo 09.19
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=119&conference=1000000000000005&posting=22000000001204746
Karvattomuus kunniaan, osa 2 Kirjoittanut: @nonyymi, 30.8.2003 klo 13.15
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=119&conference=1000000000000005&posting=22000000001112723

Mikä on karvojen suojaava vaikutus ja mihin niitä tarvitaan??

>>...:))))

Äänestä
  • Karvojen tarkoitushan on suojata sukupuolialueita erilaisilta tulehduksilta, pöpöiltä ja bakteereilta, ei kuitenkaan sukupuolitaudeilta. Esim. karvatuppitulehdus tulee herkästi kun "höylää" karvojaan.

    Äänestä

  • Elämään kirjoitti:

    Karvojen tarkoitushan on suojata sukupuolialueita erilaisilta tulehduksilta, pöpöiltä ja bakteereilta, ei kuitenkaan sukupuolitaudeilta. Esim. karvatuppitulehdus tulee herkästi kun "höylää" karvojaan.

    Siitä saitte, posliinin ajelijat ja paljaasta reiästä pitävät!

    Äänestä

  • Elämään kirjoitti:

    Karvojen tarkoitushan on suojata sukupuolialueita erilaisilta tulehduksilta, pöpöiltä ja bakteereilta, ei kuitenkaan sukupuolitaudeilta. Esim. karvatuppitulehdus tulee herkästi kun "höylää" karvojaan.

    Karvaisella on tupentulehdus, ei sellaisella joka ajaa karvat. Mitä kohtaa ne karvat suojelee esim. miehellä??? Ts. ei mitään, ei edes peitä!
    Karavakkaat on bakteeripesiä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bushman 32v kirjoitti:

En oikeen ymmärrä miksi kaikkien pitäisi olla posliineja ja ajeltuja. Itse pidän naisista joilla on karvat tallella alapäässä. Sopivan tuuhea karvoitus vain kiihottaa minua, mutta bikinirajat voi toki siistiä.
Poikkeusko???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu