Mistä miesstrippari pk-seudun tuntumaan

Kysymys kuuluukin, mistä löytäisimme miespuolisen stripparin bileisiin? Onko kenelläkään antaa vinkkiä mistä kysellä ja etsiä?
2629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi

On antaa

Äänestä

Voisin tietyin ehdoin auttaa ongelman ratkaisemisessa. ;) Strippaamista ei ole tullut harrastettua, mutta alastomuuteen suhtaudun luontevasti...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MaMaMi kirjoitti:

Kysymys kuuluukin, mistä löytäisimme miespuolisen stripparin bileisiin? Onko kenelläkään antaa vinkkiä mistä kysellä ja etsiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu