mikä asento autofellatio?

irene cara

siis luin vaan jostain seksiartuikkelista mutta siinä ei selitetty asiaa.

13

7684

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tietää

      sieltä lainattua:
      Autofellaatio

      Autofellaatio on eräs itsetyydytyksen muoto, jossa mies pystyy stimuloimaan suullaan omaa siitintään. Autofellaation edellytyksinä on taipuisa selkäranka ja riittävän pitkä siitin. Riittävä taipuisuus voidaan saavuttaa fyysisellä harjoituksella. Myös ennen autofellaatiota tehtävä venyttely auttaa paljon. Kinseyn tilastojen mukaan alle prosentti miehistä pystyy nuolemaan tai imemään siitintään. Eläimet näyttävät harjoittavan autofellaatiota usein, mutta kyse on yleensä sukuelinten puhdistamisesta eikä itsetyydytyksestä.

      • kuskilta

        tauolla, takapenkillä sapokassa. Se oli autofellaatio.


    • mumssi

      Mäkin huomasin saman sanan tänää ku luin Ron Jeremyn haastattelua :D aloin kyllä minäkii pohtimaan et mikähän se on.
      Ja siinä siis Ron Jeremy kertoi et on itse pystynyt samaan ennen kuin maha alkoi kasvaa >:D

    • Anonyymi

      https://en.wikipedia.org/wiki/Autofellatio#/media/File:Autofel.svg
      Kuvasta näkee mitä sana tarkoittaa. Asentovariaatioita on useampia, paras on ehkä se missä niska on lattialla tai sohvalla ja jalat ylöspäin koska siinä sperma tulee suuhun painovoimaisesti.. Autofellaatiohan kirjaimellisesti tarkoittaa sukuelimen stimulointia omalla suulla mutta yleensä tavoitteena orgasmi ja siemensyöksy. Ja kiimaisimmat syök syttää ne siemenet suuhunsa nieltäväsi. Jotkut naiset ovat myös kiinnostuneita näkemään tuollaisen näytöksen.

      • Anonyymi

        Voihan hitsi vie kun tuossa itsekin onnistuisi, että olis noin notkea ;-)
        mutta kun ei vaan oo :(


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voihan hitsi vie kun tuossa itsekin onnistuisi, että olis noin notkea ;-)
        mutta kun ei vaan oo :(

        Se on juurikin näin ;)


    • Anonyymi

      Saattaahan ne jotkut naiset vaikka kiihottua kun näkevät miten mies laukeaa omaan suuhunsa ja nielee spermansa.

    • Anonyymi

      Jos hyvin menee tuossa jalat ylhäällä asennossa niin ainakin ensimmäiset mällit tulee myös painevoimaisena. Mikäli suuntaus hyvä niin nielun puolelle suoraan. Ei tarvitse maistella, senkun vaan nielee.

    • Anonyymi

      Teini-iästä kolmekymppiseksi asti tuo onnistui. Enää ei onnistu ainakaan ilman harjoittelua.

    • Anonyymi

      Te kenellä on puoliso, naispuolinen siis niin onko naisenne tietoinen tästä hobbystä?
      Jos tietää niin miten suhtautuu?

      • Anonyymi

        Nuorena silloinen tyttöystävä halusi saada selville onnistuisiko minun ottaa itseltäni suihin. Onnistui. Halusi sen jälkeen ottaa minulta yhdessä suihin monen monta kertaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nuorena silloinen tyttöystävä halusi saada selville onnistuisiko minun ottaa itseltäni suihin. Onnistui. Halusi sen jälkeen ottaa minulta yhdessä suihin monen monta kertaa.

        ex-tyttis näki myös samalla avoimen anukseni haki vibransa työnsi sisääni tulin heti oli kiimaisia aikoja


    • Anonyymi

      Melko vapaamielisiä tyttöystäviä

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.

      Tämä asia ihmetyttää suuresti.
      Maailman menoa
      157
      3981
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      92
      3362
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      99
      2730
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      283
      2568
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2306
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      150
      2054
    7. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      6
      1654
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      1059
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1028
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      899
    Aihe