Kotiloilleni!!!

Kotiloni tarvitsisivat yli 20 litran terran/akvaarion. se voi olla myös muovia! En voi maksaa paljoa, mutta ota yhteyttä jos osaat auttaa. Email:[email protected]
1539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse käytän kotiloillani muovilaatikoita, smartboxeja.

Niitä on 2 litrasta jopa yli 50 litraan. (;
Niitä saa tavarataloista, Prismoista, Citymarketeista..

Saat sen itse ostamalla paljon halvemmalla, kuin joltakin ostamalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


janina kirjoitti:

Kotiloni tarvitsisivat yli 20 litran terran/akvaarion. se voi olla myös muovia! En voi maksaa paljoa, mutta ota yhteyttä jos osaat auttaa. Email:[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu