Urpilainen

No,niin. Olisipa hauska nähdä, kun Urpilainen lähtee opettamaan Venäjän poliitikkoja!

Hahhahhahaah....

Ei mitään kokemusta. Ei mitään näkemstä. Suu täynnä typeriä sanoja. Voi demariparat. Heinäluoman tossukin oli sentään joku sossu,mutta tämä... voiv voi
0107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Venäjän politiikkaa kirjoitti:

No,niin. Olisipa hauska nähdä, kun Urpilainen lähtee opettamaan Venäjän poliitikkoja!

Hahhahhahaah....

Ei mitään kokemusta. Ei mitään näkemstä. Suu täynnä typeriä sanoja. Voi demariparat. Heinäluoman tossukin oli sentään joku sossu,mutta tämä... voiv voi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu