Koska aukeaa?

Niin, koska Alko aukeaa?

Pakko vetää kännit kun WinCapita olikin huijaus ja sivut eivät aukeakaan 31.7.
2627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä vedä kännejä: Kun lojut sammuneena nettikoneesi vieressä niin winsivut aukenevat ja kaikki muut kuin sinä kotiuttavat rahnaa sikana, ja kun heräät sivut ovat taas kii ja tietoa seuraavasta auki-päivästä ei ole.

Äänestä
  • Täytyy riipasta kännit. "Sijoitin" itse 30 vuoden säästöt ja sponssasin 28 sukulaista ja kaveria mukaan.

    Juon, soittelen näille tunkeille ja nauran. Jos joku tulee käymään niin vedän suoraan tauluun. Se on tunkin osa: rahattomana, naama veressä likaisessa rappukäytävässä ruikuttaen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koskettaja Poski kirjoitti:

Niin, koska Alko aukeaa?

Pakko vetää kännit kun WinCapita olikin huijaus ja sivut eivät aukeakaan 31.7.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu