Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TheFirstTime

Elikkäs minkä ikäisenä teidän eka kerta?
163619
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

16 v

Äänestä

oli paria viikkoa vailla, että 20v.

Äänestä

---------

Äänestä
  • Annoin jo 14-vuotiaana. Olisi ehdottomasti kerenny myöhemminkin.

    Äänestä

eikä todellakaan kaduta, että odotin niin kauan. Oikealle miehelle meni...

Äänestä

Odotin sitä oikeaa ja se kyllä kannatti! =) Elämä ei voisi ihanampaa olla kun rakastaa ja rakastetaan!

Äänestä

...

Äänestä

Erikoisinta oli että vaikka olin noinkin vanha ennen ekaa kertaa niin puoli vuotta sen jälkeen olin ollut jo kolmen naisen kanssa ja sen jälkeen taas tähän ikään asti (29) ei kenenkään kanssa.

Niin se onni täälä vaihtelee.

Äänestä

heti intin jälk 20v päätin et ny tehään asialle jtn :) sen jälkee naisetki näytti paremmalta laajemmalla skaalalla :D eka kerta ei edes jännittänyt ja oli iha mukavaa settiä =) olin ollut vaan ennen inttiä liian nirso ja en vaan saanut mtn suusta tuleen kun piti puhua vaikka jollekin tytölle josta haaveili yöt ja päivät:pp toki se on niin itseluottamuksesta kiinni tuo naisten vikitys:P ja pakko sanoo vähä hölmön yleinen fraasi ,mut se kemia löytyy aika nopeeta yleensä ,jos on ylipäänsä löytyäkseen=P nykyään ollu 25-30 eri seksikumppania ,pari kolme krt seurustellu tai jtn

Äänestä
  • menetin neitsyyteni, kun alkoi tuntua, että nyt on jo korkea aika tehdä jotain. Sattui kamalasti ne pari kertaa silloisen poikaystävän kanssa ja tuli kai sellainen trauma, että olen ollut ilman siitä lähtien. Suhde oli muutenkin huonolla pohjalla ja olen monesti miettinyt, että olisi parempi olla vaikka vieläkin neitsyenä ja odottaa sitä oikeaa...

    Äänestä

Onhan tuosta nyt neljä vuotta!

Äänestä

Puoltoista kuukautta vajaa 18 oikeastaan.

Äänestä

Seurusteltu oltiin 6kk ja sopivan hitaasti edetty.
En kadu yhtään ja vieläkin saman miehen kanssa seurustellaan :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


when when? kirjoitti:

Elikkäs minkä ikäisenä teidän eka kerta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu