Tiedosto

on vioittunut ja lukukelvoton, tollainen teksti ilmestyi kun olin kopioimassa mp3:ia sd-kortille, mitähän olen tehnyt väärin? Alkupään kappaleita voi kopioida, puolesta välistä eteenpäin ei voi.
1128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

virheilmoituksessa lukee. Tiedosto on vaurioitunut lukukelvottomaksi. Helppo kokeilla, pystyykö tietokone toistamaan sen vaurioituneen tiedoston?

Koko kansiota kopioitaessa yksikin lukukelvoton tiedosto pysäyttää toiminnon, kokeile kopioida ne yksi kerrallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tai hakemisto kirjoitti:

on vioittunut ja lukukelvoton, tollainen teksti ilmestyi kun olin kopioimassa mp3:ia sd-kortille, mitähän olen tehnyt väärin? Alkupään kappaleita voi kopioida, puolesta välistä eteenpäin ei voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu