AKAT KURIIN!

videoclips rakkaudellisesta muslimi elamasta.

http://www.rawa.us/movies/movies1.html
..HUOM!/NAMA OVAT NIITA MODEREITA MUSLIMEJa. JA KUVAT OVAT RAUHALLLISESTA MAALAISIDYLLISTA..


.Spicytytot tietaa lisaa..
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Gulsha says later it was found that her daughter has been raped and exchanged with a dog and a sum of money to another person but her whereabouts are still unknown."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto Admullah kirjoitti:

videoclips rakkaudellisesta muslimi elamasta.

http://www.rawa.us/movies/movies1.html
..HUOM!/NAMA OVAT NIITA MODEREITA MUSLIMEJa. JA KUVAT OVAT RAUHALLLISESTA MAALAISIDYLLISTA..


.Spicytytot tietaa lisaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu