Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko muilla

onko muilla ollut ongelmia saada siirettyä rahaa pelitilille? ite en ole koko päivänä saanut siirrettyä nordeasta paffille tai veikkaukselle.
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko joku vitun idiootti nordean asiakas

Äänestä

Rahan siirroissa teknisiä ongelmia.
Rahan siirroissa Nordean verkkopankin kautta voi esiintyä ongelmia. Myöskään salasanan vaihtaminen ja pankkitilinumeron vaihtaminen Nordean verkkopankkitunnuksilla ei toimi toistaiseksi. Vikaa korjataan. Pahoittelemme ongelmista koituvaa häiriötä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollut kirjoitti:

onko muilla ollut ongelmia saada siirettyä rahaa pelitilille? ite en ole koko päivänä saanut siirrettyä nordeasta paffille tai veikkaukselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu