Minkälaisia kokemuksia löytyy Tampereen seudun audeihin erikoistuneista korjaamoista, siis muut paikat kuin laakkonen.
Kaikki kokemukset kiinnostavat.
-pertti-
Huoltoliikkeitä Tampereen seudulta
2
363
Vastaukset
- myös a100
Lakalaivassa on joku Audeihin erikoistunut korjaamo, jossa ei tiedetty juuri mitään hydraulijärjestelmästä. Hammastangon vuotokin jäi huomaamatta. Eivät osanneet kertoa mistä jarrujen tehostuksen puuttuminen johtui. Palvelu oli muuten erittäin hyvää ja ystävällistä, mutta ainakin satasen osalta tiedot hieman vajavaisia.
Sen sijaan Vehnämyllyn kadulla on joku huolto jossa oman selostukseni perusteella ja metrin päästä pellin alle katsottuaan kertoivat mikä jarruissa on vikana ja samalla mitä kannattaa tehdä, paljonko maksaa, mistä etsiä osia.
Ilmeisesti kokemusta löytyi.- Joo
Tarkoittanemme samaa liikettä? Käytin oman vm00 A6:sen siellä huollossa ja toisaalta tuntui, että homma on hyvin puikoissa, mutta toisaalta ei. Mutta palvelu oli ihan Ok ja jos mitään yllättävää ei tule vastaan niin vienen myös seuraavan kerran autoni sinne huoltoon. Niin hintaa oli karvan alta 300 ekee ja vastapäätä oleva autoliike arvioi vastaavan huollon hinnan olevan 400 kulmilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1077736
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1095971- 835167
- 1394536
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113220- 552967
- 582928
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102444- 612437
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562056