Uus K-kaupa

PuTtaanm uuvesa K-Kaupasa komioitta myyjjiä.Iihinki Pitäs saahaj.
8804
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Täällä palstoilla aika homohtavia kirjoittajia. Koittakaapa alt f4, se helpottanaa oloanne.

Äänestä

hieno kauppahan se k-marketti on ja kassalla neidit
hyvin palvelu alttiita mut yritäppäs saada myymälän puolelta palvelua ei onnaa.. kahvillako sit olleet kaikki yhtäaikaa..

Äänestä

EI TAIDA OLLA KILTTEJÄ TYTTÖJÄ?

Äänestä

mutta paha kuppa

Äänestä
  • joo kyllä tytöt k-supermarketissa ovat ihan kilttejä ja ei tietääkseni ole kenelläkään heistä kuppaa kummempaa! taitaa itselläsi olla muutakin kuin kuppa!!!?

    Äänestä

NOK NOK::onko ketään kotona?

Äänestä

Aika oksettavaa, jos töllää vain kassoja. Ne on kyllä aika huokailevia ja tylsistyneitä neitejä.

Äänestä
  • no haloo nehän on kesätyöntekijöitä kassalla, jotain koululaisia kummiski! mutta kyllä sielä on mukavia työntekijöitä ja palvelevat aina kun tarvii apua! herkkutori on plussaa tosi paljon putaalle, koska ei tuollaista enää monessa paikkassa ole!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RenneS kirjoitti:

PuTtaanm uuvesa K-Kaupasa komioitta myyjjiä.Iihinki Pitäs saahaj.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu