Ihan vaan miehenä mielenkiinosta haluaisin tietää että missä asennossa te naiset yleensä runkkaatte?
Ex teki sitä mahallaan toinen käsi haarovälissä mutta miten muut?
Ex teki sitä mahallaan toinen käsi haarovälissä mutta miten muut?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minäkin tyydytän joskus mahallaa, käsi haarovälissä, mutta yleensä teen sen selälläni jalat koukussa ja välillä toinen jalka suorana. Myös tuolilla istuen on joskus tullut harrastettua, mutta itselläni yleisin on toi selälläni. ;)
Useimmiten selälläni sohvalla tai sängyssä.. Pari vaihtoehtoa..joskus on kaks vasemman käden sormea sisällä, samalla oikealla kädellä hieron klittaa... joskus käytän dildoa, sitä työntelen vasemmalla kädellä sisään, ja oikeen käden sormilla hoitelen sitä klitorista....:))
Kun kerran haluat tietää, työnnän jonkun sinne sisään, yleensä joko katson leffoja tai jos aamulla haluttaa, aloitan nänneistä. Sitten kun olen tosi markä (tulen todella märäksi) joko sormilla vaan tai joku sisään ja mahalleen tyynyjen päälle. kuvittelen siinä olevan jonkun miehen. Hyvältä tuntuu, mutta parempi olisi mies.
Minä taas tykkään gynekologisesta asennosta. Pidän jalkojani tyynyjen päällä siten että ne ovat koholla polvien kohdalta ja levällään.
Samalla kuvittelen miltä näytän komean nuoren gynen silmissä...kun kaikki ovat niin näkyvillä.