8 viikkoa

Ehdokaslistat jätettävä viimeistääm 16.9. klo 16.00. Kesälomien jälkeen täysi tohina päälle muuten menee penkin alle...
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tässä pitää jokaisen vastuullisen PerusSuomalaisen skarpata. Edessä häämöttää voitokkaat vaalit!

Äänestä
  • Kansanedustajat ja palkolliset eivät ole olleet kentän tukena muualla kuin Uudellamaalla, Pirkanmaalla ja Etelä-Pohjanmaalla. Muut piirit on täysin unohdettu. Aika outoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikaa !! kirjoitti:

Ehdokaslistat jätettävä viimeistääm 16.9. klo 16.00. Kesälomien jälkeen täysi tohina päälle muuten menee penkin alle...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu