hmmmm

Googleen triumph thunderbird 1600 ja hups se on nyt julkistettu
72270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No joko on kuvat katsottu kertokaa rehellinen mielipide menikö triumph täysin metsään uuden mallin kanssa ja mitä mieltä nimestä thunderbird eiii hyvä vai? Niin ja jos hyviä viritys vinkkejä efi bonneen niin kertokaa

Äänestä


  • tilavuutta on ! kirjoitti:

    siisti pyörä !

    Onkohan millaiset tärinän vaimentimet oltava, kun parallel twin se on !!!
    - 600 600 cc !!!!!!!!! takooooo!!!!!!!!!

    -----siis 800 800 cc ..takoo samaan tahtiin !!
    voi siinä limppu täristä jo ?

    Äänestä

  • Kuvat katsottu oikein ajatuksen kanssa. Tein itseäni varten vertailu kohteeksi lajitelman jossa oli American ja Speedmasterin kuvat uutuuden rinnalla. Annoin alkumielenkiinnon laantua ja aamukahvia siemaillessa olen mielipidettä koittanut saada kasaan. Ensinnäkin nimi on Triumhin imakoon osunut kohdalleen mutta ulkonäkö ei ole samaa linjaa mitä on totuttu ja se poikkeaakin huonompaan suuntaan,minun mielestäni. Tätä samaa sopivasti osui kommentoimaan sydämmensä hd:lle menettänyt softail mies ja hän löysi ison kasan yksityiskohtia jotka ei tee uutuudesta hd:kopiota,siis arvonsa tunteva softailisti vahvisti,ei ole kopio. Sensijaan häneltä tuli selvä oma mielipide millainen olisi tullut uutuuden ulkonäön olla. Vuoden 2007 Musta America on kuulema hänen mielestään yksi kauneimmista moottoripyöristä johon ei hänenkään mielenkiinto ole vielä kyllästynyt. Joten yhteistuumin olimme sitä mieltä että juuri tuo kyseinen Triumph kaunokainen olisi sopinut paremmin uutuuden ulkonäön suunnittelun pohjaksi.

    Äänestä

  • ehkä namm kirjoitti:

    Kuvat katsottu oikein ajatuksen kanssa. Tein itseäni varten vertailu kohteeksi lajitelman jossa oli American ja Speedmasterin kuvat uutuuden rinnalla. Annoin alkumielenkiinnon laantua ja aamukahvia siemaillessa olen mielipidettä koittanut saada kasaan. Ensinnäkin nimi on Triumhin imakoon osunut kohdalleen mutta ulkonäkö ei ole samaa linjaa mitä on totuttu ja se poikkeaakin huonompaan suuntaan,minun mielestäni. Tätä samaa sopivasti osui kommentoimaan sydämmensä hd:lle menettänyt softail mies ja hän löysi ison kasan yksityiskohtia jotka ei tee uutuudesta hd:kopiota,siis arvonsa tunteva softailisti vahvisti,ei ole kopio. Sensijaan häneltä tuli selvä oma mielipide millainen olisi tullut uutuuden ulkonäön olla. Vuoden 2007 Musta America on kuulema hänen mielestään yksi kauneimmista moottoripyöristä johon ei hänenkään mielenkiinto ole vielä kyllästynyt. Joten yhteistuumin olimme sitä mieltä että juuri tuo kyseinen Triumph kaunokainen olisi sopinut paremmin uutuuden ulkonäön suunnittelun pohjaksi.

    ja teidän tunareitten ja handyttajien mielipiteillä ei ole minkäänlaista merkitystä.... ei siis mitään...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehkä namm kirjoitti:

Googleen triumph thunderbird 1600 ja hups se on nyt julkistettu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu