Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Maaleja Brann

Miten voi vittu olla 7 maalia tappiolla?? Rivit kusee taas yhteen kohteeseen miten voi olla aina niin
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vielä on 20 minsaa aikaa takoa ne 8 maalia! Nussikaa se pallo, vaikka väkisin sinne maaliin!!! Te pystytte siihen!

Äänestä

pitäs sulkee Norjan fudiksesta veke kokonaan , ensin se mulkkas Åalesundin kanssa 1-2 tappion himas ja nyt sitten ei enää huvita mikään

Äänestä
  • eikä kyseessä ollut jääkiekko. Tiedossa oli, että
    Brann ei ollut kiinnostunut kapisesta kannusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raipe­ kirjoitti:

Miten voi vittu olla 7 maalia tappiolla?? Rivit kusee taas yhteen kohteeseen miten voi olla aina niin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu