Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mistähän

Mistähän voisi tilata oikein pehmeitä dildoja. Ei mitään muovinpätkiä. Pehmeää ja taipuisaa ei tahdo mistään saada. Voisiko joku antaa osoitteen.
43726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

katselle www.redlights.fi, hotlips.com

Äänestä

kävin siellä tuote-esittelyssä ja siellä esiteltiin joku pehmoinen ja taipuisa dildo, en vaan muista sen nimee...

Äänestä

http://www.hotlips.fi esimerkiksi on ainakin minuulle ollut luotettava ja paras vaihtoehto. Lähetykset lähtee mopeasti ja saa sähköpostiin lähetystunnuksenkin että voi hakea jo seuraavan päivänä paketin :))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


joku voisi kirjoitti:

Mistähän voisi tilata oikein pehmeitä dildoja. Ei mitään muovinpätkiä. Pehmeää ja taipuisaa ei tahdo mistään saada. Voisiko joku antaa osoitteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu