Jatkoaika.com

Eipä voi enään nykyään kauheasti kyseistä foorumia kehua. Samaa paskaa siellä jauhetaan kuin täälläkin.
7588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ja tuonkin pilannut muuan ässä fanit, mm Mr-bikini..
mutta on jatkoaia yllä hyvä foorumi kunhan jättää ässä kirjotuksen väliin.

Äänestä
  • Ihmeellisellä paskanjauhannallaan ja näsäviisaudellaan . LukkoFanit olivat siis taas mukana häiriköinnissä.

    Äänestä

  • Clarks kirjoitti:

    Ihmeellisellä paskanjauhannallaan ja näsäviisaudellaan . LukkoFanit olivat siis taas mukana häiriköinnissä.

    Eiköhän sen oo pilannut jotkut
    muut kuin kirjoittajat?

    Äänestä

Olisikohan niin, että sinä heti alkuun menetit kirjoitusoikeutesi Jatkoaikaan.
Kyllä varmaan vituttaakin sellainen sinunlaistasi asiakirjoittajaa.

Äänestä
  • nykyään jatkoaika on melkoinen vitsi. Kaikki provosoivat toisiaan ja katsovat värilasien takaa toisia joukkueita ,haukkuvat toisiaan.

    Eipä paljoa eroa tästä suomi24 palstasta.

    Äänestä

lopettaa koko p...a!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vitaly kirjoitti:

Eipä voi enään nykyään kauheasti kyseistä foorumia kehua. Samaa paskaa siellä jauhetaan kuin täälläkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu