Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

perseen nuoleminen

Kuinka moni on nuollut kumppaninsa perseaukkoa tai pitaa itse kun omaa nuollaan?

Itse en voi ymmartaa miten se voi tuntua niin hyvalta, mutta nuolen kun mies nakojaan siita niin kovasti nauttii ja ajatus ei allota enaa minuakaan. Joskus jopa yritan tyontaa kielta voimakkaasti syvemmalle.

Itse en tykkaa edes kun peppua sormin kosketellaan, saati sitten etta nuollaan..
54071
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nainen, mutta ei tulisi mieleen nuolla hänen persettään, hänen persreiän ympäryskin on aina ihan ruskea, siis iho...ei likainen tai sellaista, mutta aika ällön näköinen. Miten joillakin naisilla on vain kaunis pieni persreikä, ja joillakin sen ympärillä vielä 10cm suuntaan ja toiseen ruskeaa kohtaa... hyi

Äänestä
  • tykkää siitä kun nuolen hänen anustaankin välillä. Tykkää myös siitä että liukastetulla sormella työntyy anukseen samalla kun antaa suuseksiä siihen toiseen. Orkut on kuulema mahtavat, mutta eihän kaikki siitä voi pitää. ei kaikki välttämättä pidä kaurapuurosta, mutta minä pidän ja niin tekee emäntäki. Tosin hän ei kyllä ole nuolenut minun a-aukkoa, vaikka varmaan pitäisin. Kerran hän työnsi sormensa kesken yhdynnän takapuoleen ja voin sanoa, oli pää räjähtää siitä orkun voimasta.

    Mutta toinen tykkää ja toinen ei...
    Tosin kyllä tuollaisten hommien tekeminen vaatii hyvää luottamustakin kumppania kohtaan...

    Äänestä

Meillä homma menee niin, että itse nuolen eukon persaukon ja annan muutenkin suuseksiä usein, mutta naiseni ei koskaan nuole minua. Enpä kyllä edes pidä siitä, että takamustani kosketellaan. Lähinnä kutittaa sellainen touhu. Meillä toimii näin ja olen ihan tyytyväinen tilanteeseen.

Äänestä
  • voiko taudit tarttua perseen nuolemisesta esim hiv?

    Äänestä

Rakastan naisen pillun ja peppureiän nuolemista
tosi paljon, myös syvältä livon kielelläni suklaarusinaa... ihanaa... samaa toivon myös
naiseltani, naisen kieli pepussani tuntuu taivaalliselta..mmmmm...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yleistakin? kirjoitti:

Kuinka moni on nuollut kumppaninsa perseaukkoa tai pitaa itse kun omaa nuollaan?

Itse en voi ymmartaa miten se voi tuntua niin hyvalta, mutta nuolen kun mies nakojaan siita niin kovasti nauttii ja ajatus ei allota enaa minuakaan. Joskus jopa yritan tyontaa kielta voimakkaasti syvemmalle.

Itse en tykkaa edes kun peppua sormin kosketellaan, saati sitten etta nuollaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu