Tietääkö kukaan mistä vielä löytäisi III -sithin koston DVD:n suomalaisilla kansilla? Ruotsalaisilla kansilla näyttää löytyvän nettikaupoista, mutta tahtoisin nimenomaan suomalaisilla kansilla. Samanlainen tilaus olisi myös alkuperäiselle trilogialle. Kellään ideoita?
Vastaukset 2
- jediboy
Jyväskylän GAMESHOPISSA kun myydään myös leffoja niin ainakin oli toi episode 3, 6€ makso vaan, ja tais olla suomi kansi..
- fasfsafasfsa
No kuules haista senkin pippelipylly kakka! Tkö edes tiedä että siitä on vai cöllectööörs edition joka on suomenkikkelisillä kansilla! Olet tyhmyri hikiläski paksa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2022122Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1591429Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271071- 71917
- 58908
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72831- 47823
- 93777
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200697Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta109687