Baby Blues

Aivan todella loistava psykopaattileffa tuli tässä vastaan ihan sattumalta: Baby Blues. Vaikka sitä ei nimen perusteella edes arvaisi kauhuleffaksi niin kyllä se sitä on. Uutuusleffa jota verisesti suosittelen. http://www.imdb.com/title/tt0972359/
51742
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sulla tuntuu olevan sen verran hyvä leffa maku, ni tarvii tsekata. :) löytyykös se jo vuokraamoista??

Äänestä

Joo annapas miullekin vähä osviittaa mist saa kun oon "vähä" laiska sohvasperuna!
Saaks muute mistää torttuu tähä?

Äänestä

vai tarvis sitä joko odottaa tai törkiästi netistä ripata!? :) dvd ilmestyy elokuussa ja suomen levityksestä ei ilmeisesti ole vielä tietoa.
pistetääs vastaavanlainen jota suosittelen ehdottomasti:
http://www.imdb.com/title/tt0491000/

Äänestä

juoni, kiitos!!!

Äänestä

oisko jottai hyvää kauhuelokuvaa jonka ikäsuositus ois 13 tai alle? ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MarkiisiDeFuckingÅmÅl kirjoitti:

Aivan todella loistava psykopaattileffa tuli tässä vastaan ihan sattumalta: Baby Blues. Vaikka sitä ei nimen perusteella edes arvaisi kauhuleffaksi niin kyllä se sitä on. Uutuusleffa jota verisesti suosittelen. http://www.imdb.com/title/tt0972359/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu