kameratolppaan 60 alueella 77kmh

tuli 115 euroa

thanks
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomi alkaa oleen paha.

Äänestä
  • ... vaan mallia otetaan nyt länsieurooppalaisista demokratioista kuten Hollanti ja Britannia, jossa liikenteen kameravalvonta on ollut arkipäivää jo vuosia. Muuten mitkähän euroopan maat ovat liikenneturvallisuuden kärkivmaita? Vastaus:
    Hollanti ja Britannia...

    Äänestä

Se on ihan oikein 60km;n rajotusaluueella 77km/h ja oli muuten lähellä ettet tehny kesäloma reissua fillarilla. Mikäli sääntöjä rikkoo niin pitää olla valmis maksaan kans.Ajan mp:llä eikä ole tuollaisia ongelmia nopeuksien kanssa

Äänestä

Sain kuvitteelisen mitalin! Ajettiin kilpaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sakkoa kirjoitti:

tuli 115 euroa

thanks

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu