pissa

_baby_-

Onko kellään muulla samaa kohtaloo ettei uskalla puolisolleen sanoa että on kiinnostunut pissa leikeistä ja että haluaisi kokeilla niitä..?itse kiihotun hirveästi esim katsoessani pätkiä missä mies tai nainen pissaa toistensa päälle ja varsinki se ku nainen pissaa naisen päälle..Monesti yksi kotona ollessani menen suihkuun ja kusen lattialle ja sen jälkeen on pakko runkata koska se kiihottaa hirveästi..

13

3959

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • housuun pissa

      oon minä vaimolle sanonu mutta se ei oikein syty asian tiimoilta....mutta onneks ees netistä löytyy paljo matskua eihän se sama oo ku ite pääsis kokeilemaan mutta ees jotain.tykkään katsoa kun nainen pissaa housuihinsa ja sitten siihen kun pääsisi nuolemaan ja kokeilemaan pissasta märkää pillua.....oi että..haaveita vaan....

    • Fistausta

      Jep!!

      Se on oikeasti niin ihanaa leikkiä kuin vaan voi olla! Samaa kohtaloa en voi sanoa, että olisi kun vaimo pissii kyllä päälleni ja suuhunikin.. UUUIIIHHH!!!

      Sinun pitää vain sanoa kundillesi että pissaa oikein kunnolla päällesi. En oikein usko, että kunikaverisi siitä pillastuu... ainoastaan ja vain kiihottuu.. miten voi kieltäytyä... jos olet haarat levälläsi kylppärissä ja hierot itseäsi ja sanot, että tule ja kuse mun päälle..
      Tai sitten se on nihlisti??
      TAI.... sanot sille, että menee maahan ja levität seisten sen päälle ja kusaiset menemään oikein kunnolla... pyydät sitä samalla runkkaamaan ja katsomaan pilluasi.
      EI voi sanoa EI!!!

    • manedwolf

      Mainitse asia ikään kuin leikkimielellä: "olen jostain kuullut että pissaleikit kiinnostaa... minuakin voisi vähän kiinnostaa... onko sinulla mielipidettä?"

      • Piikinki

        Mä olin pitkään miettiny, että miten kysyisin vaimolta, että pissaisko se mun päälle. Jonkun aikaa kuitenkin. Kerran oltiin saunassa ja se sano, että hän menee vessan käymään pissalla, niin kysyin, et pissaisko sen mun päälle.

        Se mietti, ja sit se pissas. Ja kiihottukin vielä siitä - itseasiassa nykyään jo pelkästään ajatuksesta.


      • pl
        Piikinki kirjoitti:

        Mä olin pitkään miettiny, että miten kysyisin vaimolta, että pissaisko se mun päälle. Jonkun aikaa kuitenkin. Kerran oltiin saunassa ja se sano, että hän menee vessan käymään pissalla, niin kysyin, et pissaisko sen mun päälle.

        Se mietti, ja sit se pissas. Ja kiihottukin vielä siitä - itseasiassa nykyään jo pelkästään ajatuksesta.

        Vähän sama juttu, Ite kiihotun paljon pissaleikeistä,ja etenkin kun nainen pissaa miehen päälle. Ajatus asiasta ollut jo kauan kun viimein uskalsin mainita naiselleni siitä,, aluksi hieman epäilevästi asia otettiin, mutta myöhemmin sitä jo myös saunassa kokeiltiin, löylyjen välissä pissalle, ja pyysin voisinko tulla katsomaan, muutaman oluen siinä juotuaan naiseni kehaisi että sen kun,,ja vaikka maistat. =) Niin hän asettui päälleni kun istuin ja nojasin lattialla.,ja oi sitä ihanaa ainetta,, mmm kasvoillani,,ja hieman sussani, lopuksi nuolin pimpsankin puhtaaksi,, kävimme suihkussa ja saunoimme taas.


      • se on
        pl kirjoitti:

        Vähän sama juttu, Ite kiihotun paljon pissaleikeistä,ja etenkin kun nainen pissaa miehen päälle. Ajatus asiasta ollut jo kauan kun viimein uskalsin mainita naiselleni siitä,, aluksi hieman epäilevästi asia otettiin, mutta myöhemmin sitä jo myös saunassa kokeiltiin, löylyjen välissä pissalle, ja pyysin voisinko tulla katsomaan, muutaman oluen siinä juotuaan naiseni kehaisi että sen kun,,ja vaikka maistat. =) Niin hän asettui päälleni kun istuin ja nojasin lattialla.,ja oi sitä ihanaa ainetta,, mmm kasvoillani,,ja hieman sussani, lopuksi nuolin pimpsankin puhtaaksi,, kävimme suihkussa ja saunoimme taas.

        Sama juttu täälläkin :) monta kertaa naiseni kysyi minulta kun tuli jossakin muodossa jossain sana "pissa".. joisitko mun pissaa? Kiihotutko sellasist leikeist? No mä tietty ujona poikana kieltäydyin roimasti ja sanoin että en.. Kerran sit kärähdin asiasta kun naiseni huomasin kirjotuksiani täällä ja sai selville fantasiani :P Jonkun aikaa siinä sit menikin ja yhtenä yönä kun tulin baarista kotia niin herätin vain naiseni ja hän antoi tulla koko rakollisen suuhuni suihkunlattialla.. Se maistuu ihanalta, sitä voisi juoda vaikka ihan joka hetki, se tuntuu ihanalta, näkyä parempaa ei voisi olla kuin pillu avautuu ja sieltä alkaa valumaan naisen nesteitä ja muija huokailee yläpuolellasi helpotuksesta


    • raipe007

      Itse olen ehdottanut tyttöystävälleni monien vuosien ajan, että hän kusisi päälleni, mutta hän ei vaan tunnu kiinnostuvan ajatuksesta. Niimpä olen vuosikaudet joutunut netistä katsomaan materiaalia ja runkkaamaan omissa oloissani.
      Tyttöystäväni sanoo minua jossain määrin epänormaaliksi aina, kun mainitsen asiasta ja se loukkaa minuuttani.


      Noh, jossain vaiheessa menen ja vaihdan akkaa ;)
      Että omaa ojaapa tuo kaivaa, hah-hah.

      • eden_

        Mua alkaa panettaa ihan sairaasti kun luen näitä juttuja....


    • nännit näpöttää.

      Mua kiihottaa tuo ajatus että saisi katsoa kun nainen pissaa. . Ihania kiihottavia juttuja täällä. pitää kohta mennä lirauttaa..

    • Anonyymi

      Me ajauduttiin aikanaan tyttöystävän, nykyisen avovaimon, kanssa pissailuseksiin.
      Ei nyt juoda sitä tm, mutta muuten.
      Itse kiihtosun ihan helvetisti siitä, kun näen naisen pissaavan ja vielä kun näen, kunka pissa tulee pillusta ulos. Jotenkin vaan niin rivon kiihottavaa, vielä kun se tuntuu naisilla tulevan aika paineella ulos, isommalla kuin miehillä.
      Ja on puolisoni pari kertaa pissannut päällenikin, jos olemme olleet puuhastelemassa jossain sellaisessa paikassa, missä voi huoletta antaa tulla, jos on tulollaan.
      Hän on noilla kerroilla istunut päälläni ratsastusasennossa, en ole kuitenkaan ollut hänen sisällään, ja hän on siinä vaiheessa antanut pissan tulla.
      Alku oli ihan sattumaa, miten tuo touhumme alkoi.

    • Anonyymi

      Tänään juuri lenkillä avopuolisoani rupesi pissattamaan. Leggingsit alas ja puskapissalle pyllistelemään. Samalla otti suihin ja täys laukasu suuhun. Julkisella paikalla x100 kiihottavampaa 😍

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      470
      6660
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      198
      3988
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2543
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      28
      2100
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      144
      1501
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      79
      1356
    7. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1198
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      68
      1196
    9. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      65
      1136
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1109
    Aihe