Siitoin pääsi uutisiin!
KDP:n tiedottaja
6584
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kuka tällaista onkaan kirjoittanut, siinä alkaa jo olla kunnianloukkaussyytteen paikka.
On se jännä, että jos jonkun mielipiteistä ei pidetä, niin samalla ajatellaan, ettei hänelle kuulu mitään normaaleja ihmisoikeuksiakaan.
Ottakaa asiallisesti kantaa P.S:n ajatuksiin, älkääkä sortuko tällaiseen pelleilyyn.
Olen kuullut huhuja,että Pekka olisi viettänyt kesän Muumimaailmassa.Hän olisi ollut palkattuna Haisuliksi.Omaa kuulemma oivat kyvyt tähän hommaan.Mahtaneekohan kyseinen huhu pitää paikkansa?
Ja sinä tiedät sen kyllä varmasti itsekin.
Kun ei asialliseen keskusteluun pystytä, niin sitten vastapuoli menee alatyylisen herjanheiton puolelle. Otti ilmeisesti monia koville että meillä onkin ihan todella kannatusta (kahden jäsenen asialliset vastaukset kysymykseiin yleisen politiikkakeskustelun osastolla).
Jokainen varmasti tietää, ettei tämä pidä paikkansa. Tonne voi kuka tahansa kirjoitella mitä tahansa "uutisia".
...päivän paras!