En tiedä että onko oikea paikka mutta silti.Olen kova Chucky fani ja elokuvat on ensimmäistä child's playta lukuunottamatta kaikki elokuvahyllyssäni. joten kysyn nyt kun en löydä mistään ensimmäistä elokuvaa että mistä sen voisi löytää..ja sitten oheistuotteista...osaisiko kukaan kertoa mistä löytäisi Chucky nukkeja mieluiten pääkaupunki seudulta jos olis joku oheistuotekauppa joka olisi erikoistunut elokuvien oheistuotteisiin..
Kiitos etukäteen
Tappajanukke Chucky
5
1097
Vastaukset
- ezratinki
filmifriikistähän se löytyisi. varmaan myös muista nettikaupoista voisi löytyä. oheistuotteista en osaa sanoa.
Kukunorista löytyy nukke.
50 Euroa on kyllä kova hinta, eikö samalla rahalla saisi lastenkodista oikean häiriintyneen kersan.:D- Mr.White
Tuolta löytyy sopivaan hintaankin, pitää tosin odottaa ensin että saavat sitä varastoon.
http://www.discshop.fi/shop/ds_produkt.php?lang=&id=47024&lang=fi&subsite=movies&&ref=
- PIIKKI LIHASSA
Mä katoin yhde Chucky-leffan. Seed of Chucky tai joku sellanen. Ei ollu kyllä ihan mun makuun. Tuli mieleen kun se arpinaamanukke tappo sen perheen jonka tyttärelle se oli tullut synnttärilahjaksi, että jollain on kiero ja pervo mieli kun tollasia leffoja tekee. No, jokaiselle jotakin.
- -Janne.
Ykkönen löytyy omasta levyhyllystä, sain vaimoltani lahjaksi. Leffa tuntui aiemmin paremmalta kun sen ekaa kertaa 10-13 vuotiaana katsoin. Kakkonen puuttuu ja loputkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1411478
- 1151225
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede261043Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89984Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat313871- 99833
- 38722
- 109676
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56658Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144644