Onko Pietu liian kova pala Soinille?

Miksi täällä muuten ollaan jatkuvasti miehen kimpussa.
Onko Pietu jo liian rehellinen politiikassaan?

Sivusta seuraava, Ihmettelijä1
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se ei käsitä puupennin vertaa politiikan tekemisestä mutta onpahan saanut monet naurut.

Äänestä
  • Iivisniemen IsoWätykselle bruoh...jne.
    Tuskinpa tuo Soini osaa edes hävetä, on sen verran härski jätkä. Huh huh!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelijä1 kirjoitti:

Miksi täällä muuten ollaan jatkuvasti miehen kimpussa.
Onko Pietu jo liian rehellinen politiikassaan?

Sivusta seuraava, Ihmettelijä1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu