Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ikisinkku

Kyllä käy sääliksi tuommoiset ihmiset jotka määrittelevät elämänsä seksin määrällä x)

Itse en ole duunannut ainuttakaan naista koko 24 vuotisen elämäni aikana, eikä varsinaista tarvettakaan ole ollut. Pornokasetteja ja lehtiä kyllä piisaa jos tulee "tarve" :)

Kyllä tässä sitten kelpaa naureskella ja irvistellä ihmisten epätoivoisia suhdeyritelmiä... :D
2689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyrkki-kyllikki ei oikeaa naista vastaa,ei sitten millään.Tumputa sinä poika vaan,niin riittää enemmän naisia meille normaaleille.

Äänestä
  • Ei kannata sitä omaa kättä unohtaakkaan vielä. Se tulee vielä sinullekkin aika, jollon teillä on jo pysyvä parisuhde. Se tuo tullessaan arjen stressin ja totuuden. Tulet huomaamaan, että seisot usein suihkussa runkkaamassa ja nautit siitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikisinkku kirjoitti:

Kyllä käy sääliksi tuommoiset ihmiset jotka määrittelevät elämänsä seksin määrällä x)

Itse en ole duunannut ainuttakaan naista koko 24 vuotisen elämäni aikana, eikä varsinaista tarvettakaan ole ollut. Pornokasetteja ja lehtiä kyllä piisaa jos tulee "tarve" :)

Kyllä tässä sitten kelpaa naureskella ja irvistellä ihmisten epätoivoisia suhdeyritelmiä... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu