Pohjolan Portti, uusi liikekeskus

Mitä liikkeitä tulee maxin viereen rakennettavaan liikekeskukseen?
41597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

H&M?

Äänestä
  • Pari kirpparia ja hurjan iso ikea!!

    Äänestä

  • HihHihHekoHeko kirjoitti:

    Pari kirpparia ja hurjan iso ikea!!

    monumentti en ikinä tule käymään siinä kaupassa toistakertaa

    Äänestä

  • Kakkosen kirjoitti:

    monumentti en ikinä tule käymään siinä kaupassa toistakertaa

    ei ole julkaistu vielä mitään, mitä siihen tulisi.. mut pitkään on puhuttu että iisalmeen tulee hm niinpä näiden puheiden osalta se on yhdistetty että se tulee nyt siihen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaan kirjoitti:

Mitä liikkeitä tulee maxin viereen rakennettavaan liikekeskukseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu