windows care

ei toimi vistassani mikäköhän siinä on,vaikka kuinka monta kertaa asentaisi sen.olisikohan se tuo ie 8 vai mikä estää sen avautumisen?
2394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ainakin tuo IE8Beta on ihan huono, testasin sitä ja se selain rupesi heti herjaamaan. Samoten se teki tolle sivupalkille ihme haamurajoja.

Poistin välittömästi enkä ota sitä ennen kuin se on kokonaan valmis.

Lainaus:
Microsoftin mukaan IE8 Beta 1 ei asennu tietokoneisiin, joissa on Windows Vistan SP1-päivityksen esiversio tai debugattu versio Windowsista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hannutapani kirjoitti:

ei toimi vistassani mikäköhän siinä on,vaikka kuinka monta kertaa asentaisi sen.olisikohan se tuo ie 8 vai mikä estää sen avautumisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu