arille

vaatteet joo kerätään kolehti ja ostetaan sille uudet sopivat vaatteet , ettei sen tarvi hillua niissä helevetin isoissa teltoissa .lavallakin se kulkisi ripeämmin , eikä olisi niin törkyisen näköinen . onks ne muodissa .
4415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaatteet. Katso sä vaan peiliis,äläkä huolehdi toisten pukeutumisesta.

Äänestä

huolen aiheet!

Äänestä

ihan hyvät hiphop-artistin vaatteet!

Äänestä

Kyllä kai muusikollakin on oikeus persoonalliseen, omasta mausta lähtevään pukeutumiseen. Ei itseään viimeistä karvaa myöten tarvi markkinakoneistolle ja ahnaalle yleisölle myydä. Ari on kaiketi ollu hevistä tykkäävä skeittari ja se näkyy nyt vaatteissa luontevalla tavalla.

Sitäpaitsi pitkällä, kapealla ihmisellä vaatteet on aina löysiä ja omasta mielestä ne on sopivan kokosia. Laihana palelee ja väljä vaate on lämpimämpi. Eikä Koivunen varmaankaan suostu mihinkään ulkonäkö- ja seksikkyystyrkyn osaan. Se tie on äkkiä kuljettu loppuun ja siihen se on liian älykäs.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihka uudet kirjoitti:

vaatteet joo kerätään kolehti ja ostetaan sille uudet sopivat vaatteet , ettei sen tarvi hillua niissä helevetin isoissa teltoissa .lavallakin se kulkisi ripeämmin , eikä olisi niin törkyisen näköinen . onks ne muodissa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu